Dlaczego miska WC to dobre rozwiązanie?

Dzisiaj, gdy ktoś modernizuje łazienkę oraz chce to zrobić tanio, praktycznie zawsze wybiera kompakt WC. Natomiast czy rozwiązanie tańsze jest rowiązaniem lepszym. Osobiście sądzę, że lepiej jest wydać więcej i prócz funkcjonalności radować się także doskonałą stylistyką.
Współczesne miski WC wyróżniają się dużą stabilnością, trwałością a także prostym montażem. Dobrze pasują do toalet tradycyjnych, jak także tych urządzonych w stylu modernistycznym. Z racji na różne kształty oraz odmienny design każdy może znaleźć rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb i preferencji. System pozwala na oszczędność wody nawet 30% a także łatwe sprzątanie bez zastosowania silnych środków chemicznych, dzięki czemu dbamy o otoczenie a także zmieniamy nasz styl życia na EKO. To nowe bezrantowe rozwiązanie spełnia kryteria użytkowników zwłaszcza dbających o higienę łazienki. Na rynku możemy spotkać różne typy misek oraz klawiszy spłukujących. Samą obudowę stelaża możemy dowolnie wykończyć zgodnie z kompozycją wnętrza toalety. Wnętrze miski WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w czystości umywalkę czy bidet, niż znane nam dotychczas misy WC. Jest to rozwiązanie zwłaszcza rekomendowane do wnętrz modernistycznych. Sprawdzi się również w wnętrzach o małym metrażu, bowiem wizualnie powiększa przestrzeń. Z racji na brak relacji z podłożem mycie toalety jest dokładniejsze, łatwiejsze i przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się aktualnie standardem i wykorzystywane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, iż nie trzeba martwić się nieprzyjemny huk powiązany z uderzeniem pokrywy o muszlę. Starczy lekko popchnąć, aby deska zamknęła się sama, cicho a także bezpiecznie!

Szukając najlepszego kompaktu WC dobrze zwrócić uwagę na ilość zużywanej wody. W tym wypadku sporo zależy od samej pojemności zasobnika. Pamiętaj dobra łazienka to również łazienka tania, jaka wygeneruje dodatkową oszczędność dla twojego domu.
Współczesna misa WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej oraz w pełni funkcjonalnej łazienki. Jej mocna bryła ma minimalistyczną formę, odpowiadającą aranżacji zgodnej ze aktualnymi nurtami. Miska WC przeznaczona jest do umocowania na ścianie, przez co masz łatwy dostęp do posadzki – to ułatwia utrzymanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, że zachowanie higieny jest jeszcze prostsze. Świetny design w połączeniu z najwyższym poziomem czystości to jedynie niektóre zalety płynące z bezrantowej misy wc. Miski WC są instalowane na ścianie. Spłuczka jest schowana w instalacji podtynkowej, a widoczny jest jedynie guzik spłukujący. Wielką korzyścią podwieszanych misek WC jest to, iż niezwykle łatwo jest wyczyścić podłogę pod toaletą. Ponadto można ją umieścić na większej wysokości, dzięki czemu są odpowiednim rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim wielki krok w kierunku dbałości o czystość. Wszyscy wiemy, że ubikacja, a zwłaszcza klozet to zgromadzenie bakterii. Kołnierz w wc utrudnia gruntowne mycie i zdezynfekowanie tej części miski, jaka jest niewidoczna dla oka, a w której zbiera się wiele baterii. Skuteczny płyn czyszczący i szczotka niewątpliwie ułatwią wyczyszczenie powierzchni, do których można łatwo dotrzeć. Pechowo pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, jakich nie wyczyści nawet szczotka – ze względu na skomplikowany dostęp. Kołnierz w misie wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także usprawniać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz oraz w zależności od ilości jej użycia, spłukuje tylko część miski. Ten nierównomierny przepływ sprawia, iż brud zgromadzony pod kołnierzem jest niemożliwy do wyeliminowania. Natomiast miska bezkołnierzowa, nazywana również bezrantową ma specjalne, wyprofilowane kanały (wcięcia), które umożliwiają łatwy przepływ wody po całym obwodzie wc. Woda płynie przez kanał a także jednakowo spłukuje wc nie pozostawiając w nim żadnych zanieczyszczeń.

You may also like...