Przegląd nowoczesnych grzejników modernizacyjnych Kermi

Wiele osób wychodzi z mylnego założenia, że wymiana grzejników żeliwnych na nowe, przeprowadzana jest przede wszystkim ze względów estetycznych. Stwierdzenie to nie jest prawdziwe, o czym szybko przekonać się można użytkując nowoczesny grzejnik modernizacyjny Kermi (https://proterm.sklep.pl/grzej-modernizacyjne,cp687,pl.html). Chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto wymienić stary grzejnik, oraz jakie grzejniki, które znajdują się na rynku, się do tego najlepiej nadają? Jeśli tak – koniecznie zapoznaj się z naszym dzisiejszym wpisem, w którym postaramy się przybliżyć tę tematykę.

Wymień stary grzejnik na grzejnik modernizacyjny Kermi!

Stare żeliwne grzejniki nie są estetycznym elementem żadnego pomieszczenia. W sieci znajduje się wiele porad dotyczących przemalowania, zabudowania tych modeli. Jednak tak naprawdę nie jest to opłacalne! Wielkość grzejnika, jego kształt, a także i sposób ogrzewania pozostaje taki sam. Wymiana grzejnika na nowy, to absolutnie nie tylko kwestia estetyczna!

Firma Kermi posiada w swojej ofercie grzejniki modernizacyjne, które zaprojektowane zostały w taki sposób, by z łatwością zastąpić stare modele. Te nowoczesne grzejniki idealnie pasują do starych typów przyłączy. Dzięki temu można je wymienić łatwo i szybko i to bez pomocy instalatora. Taka modernizacja bez prac murarskich czy malarskich to prawdziwa zmiana na lepsze. Do tej pory wiele osób przekładało wymianę grzejnika, ze względu właśnie na ogrom prac związanych z samym przedsięwzięciem. Dzięki idealnemu dopasowaniu do starych przyłączy, grzejniki Kermi są tak chętnie wybierane nie tylko przez indywidualnych klientów, ale także i spółdzielnie mieszkaniowe czy wspólnoty.

grzejnik modernizacyjny

Grzejniki Kermi – najwyższa jakość wykonania z połączeniu z ciekawą estetyką

Grzejniki modernizacyjne Kermi wyróżniają się pod wieloma względami od tych, które pochodzą od innych producentów. Przede wszystkim, jako jedyne na rynku wyposażone są w specjalną technologię Kermi therm-x2. Dzięki tej technologii grzejniki Kermi pozwalają na zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem, nawet o 11%.

Grzejniki te zapewniają do 100% więcej komfortowego ciepła promieniowanego. Zaletą grzejników modernizacyjnych tej marki jest również szybki czas nagrzewania oraz bardzo łatwa i szybka regulacja poziomu ciepła. Grzejniki płytowe, które oferuje firma Kermi, można z łatwością dopasować do nowoczesnych form ogrzewania, w tym pomp ciepła. Technologia therm-x2 działa w oparciu o przepływ szeregowy. Sposób działania jest prosty, w pierwszej kolejności nagrzewana jest płyta przednia. Płyta tylna jest chłodniejsza, pozwala zmniejszyć straty ciepła. Warto wspomnieć także o tym, że grzejniki modernizacyjne Kermi posiadają wysokie parametry wydajnościowe bez względu na to czym są zasilane.

Ze względu na swoją estetykę grzejniki Kermi będą idealnie prezentowały się we wnętrzach nowoczesnych, w których istotne są walory wizualne, ale i ergonomia. Modele te spełniają wszystkie wymagania techniczne, wytrzymałościowe, które w tym przypadku znajdują się w parze razem z ciekawym designem.

One thought on “Przegląd nowoczesnych grzejników modernizacyjnych Kermi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − 5 =